Güncel Kamu Haberleri, Memur Haberleri, Kamudan Haberler

2016 Petrol Ofisi Personel Alımı

2016 Petrol Ofisi Personel Alımı
04 Nisan 2016 - 18:15 'de eklendi ve 529 kez görüntülendi.

Türkiye’nin en büyük şirketlerinden olan Petrol Ofisi 2016 yılındaki alımlarına son sürat devam ediyor. Özellikle alımlarını profesyonel kişilerle yapmayı planlayan Petrol Ofisi, alımlar esnasında da birçok kriteri gözden geçirmeye devam etmektedir. Petrol Ofisi personel eleman alımı yapmadan önce ilanlarını internet sitesi üzerinde yayınlamakta ve göstermektedir. Göstermekte olduğu ilanlarını sürekli güncel tutan ve yenilerini ekleyen firma alımlarını da en alt kademeden en üst kademeye kadar yapmaktadır.

Petrol Ofisi personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında hangi pozisyonlarla yapılacak bunlara baktığımız zaman karşımıza şunlar çıkmaktadır.

– Sistem ve Altyapı Uzmanı,
– Ofis Hizmetleri Elemanı _Engelli,
– İşletme Personeli/ Engelli,
– Distribütör Satışlar Saha Müdürü,
– Üretim Planlama ve Lojistik Müdürü.

Petrol Ofisi personel eleman alımı iş ilanları 2016 yılında bunlarla yapılacak olup bunların haricinde de birçok ilan bulunmaktadır. Bazıları için İngilizce bilme şartı arayan Petrol Ofisi, alımları ile ilgili olarak şartları yerine getirenleri işe alacaktır. Yukarıda yer alan ilanlar hakkında bilgi almak ve başvuruda bulunmak isteyenler aşağıda yer alan link adresini kullanabilirler.

http://www.kariyer.net/petrol-ofisi-a-s-is-ilanlari-c1400-p4382/

HABER HAKKINDA GÖRÜŞ BELİRT

SON DAKİKA HABERLERİ
İLGİLİ HABERLER